אודותינו

מי אנחנו

חברת התיירות "פיליפינוס" נוסדה בשנת 2020 כמותג חדש המתמקד בפיליפינים, והיא חלק מקבוצת התיירות הוותיקה "תאי טורס תאילנד" שנותנת שירות ומלווה לקוחות ישראלים בתאילנד מאז שנת 2016.

אנו בעלי רישיונות חברה בישראל, תאילנד ועכשיו גם בפיליפינים. לאחר הצלחת החזון שלנו בתאילנד, גילוי יעדים חדשים ופתיחת כל מפת התיירות למטייל הישראלי בתאילנד, בדגש על: שירות, איכות והתחייבות למחירים הטובים ביותר. מטרתינו היא לעשות את אותו הדבר בפיליפינים.

את החברה בתאילנד ועכשיו גם בפיליפינים הקימו 2 יזמים צעירים (תלוי את מי שואלים) שגרים בבנגקוק ובמנילה מאז שנת 2012 ומתעסקים בתחום התיירות לאורכו ולרוחבו. ביחד עם הצוות המנוסה שלנו, מקומי וישראלי אנו נעשה הכל כדי להבטיח שהחופשה שלכם בפיליפינים תהיה בראש שקט.

החזון שלנו

נציגי חברת פיליפינוס, חיים בפיליפינים ונושמים אותה. החלטנו לפתוח נציגות פיזית בפיליפינים ולהיות בקשר ישיר עם כל נותני השירות הפיליפינים, כדי להבטיח שהשירות שתקבלו דרכינו יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

המטרה שלנו היא לפתוח את מדינת הפיליפינים למטייל הישראלי, ולגרום לו להתרגש ולאהוב אותה באותה מידה כמו שהקהל הישראלי אוהב את תאילנד ובצדק.

איך אנחנו עובדים

מהמשרדים שלנו במנילה, אנחנו יוצרים קשר עם הלקוח עוד בהיותו בישראל, מתכננים ביחד את המסלול, לאחר מכן נשלחת ללקוח הצעת מחיר מסודרת עם המסלול שהכי מתאים לו וכזה שעומד בתקציב שהגדרנו.

אנו מלווים אתכם במהלך כל השהות שלכם בפיליפינים עם שירות לקוחות מקומי וישראלי.
אנו זמינים לכל שאלה בשפה בעברית לפני הטיול, במהלך הטיול ואפילו אחריו.