בנאווי פיליפינים

בצפון האי לוזון, גבוה בהרים תמצאו את הפלא השמיני של העולם – טרסות האורז של בנאווי.
טרסות שדות האורז הידועות של בנאווי, שאין שני להם בעולם, בעלות נוף מרהיב של מדרגות ירוקות מסודרות היורדות לאורך ההר. הטרסות עוצבו על ידי שבט "האיגרות" העתיק שחי באזור מאות שנים ומשמר את התרבות הייחודית שלו עד היום. הנופים אשר תגלו בשדות האורז של בנאווי, הם מהיפים שתראו בפיליפינים.
טרסות האורז של בנאווי מוכרות רישמית על ידי אונסקו כפלא טבע עולמי.
רוב המטיילים שמתכננים להגיע לבנאווי, יעשו את זה כדי לעשות טרק בשדות האורז. בכללי הכפר בנאווי מאוד בסיסי, כאשר המקומיים משמרים את אורך החיים הפשוט שלהם.

בנאווי פיליפינים - איך להגיע

מיקומו של בנאווי הוא אי שם בצפון האי לוזון, הדרך המומלצת להגיע הוא בטיסה ממנילה בלבד לשדה התעופה הקטן של העיירה קוואיאן (Cauayan) בזמן של כשעה טיסה ממנילה. שימו לב כי הטיסה יוצאת רק 3 ימים בשבוע וגם חוזרת באותו היום. לאחר מכן יש לקחת הסעה לכיוון בנאווי שעורכת כ 3 שעות נסיעה.
דרך נוספת אך פחות מומלצת היא נסיעה של כ 10 שעות ממנילה, אותה אנחנו לא ממליצים בטח לא למשפחות.

ההגעה והחזרה לבנאווי מתבצעת דרך מנילה בלבד, לכן כאשר מתכננים את החופשה בפיליפינים, היציאה לשדות האורז תהיה או בתחילת הטיול או בסופו.

התניידות בבנאווי היא רגלית בלבד.

אטרקציות בבנאווי

טראק טרסות האורז של בנאווי

למי מתאים הטראק ? כמובן לצעירים. הטראק בטרסות האורז הוא לא קשה מדי אך מצריך מאמץ מסויים. משפחות עם ילדים קטנים לא מומלץ לצאת לטראק, אך משפחות עם ילדים בוגרים יותר, ומשפחות "פעילות" יוכלו לצאת לטראק ולחוות חוויה ייחודית.

זכרו שאתם נמצאים גבוה בהרים, ומזג האוויר קריר, לכן יש להתלבש בהתאם. הטרק בשדות האורז מתחיל בבנאווי באורך כ 7 שעות ברגל. בסופו של דבר מגיעים לכפרים נוספים באזור, שהנופים בהם לא ניתנים לתיאור!

לפרטים נוספים ולוז מלא של טיול לשדות האורז בנאווי עברו ללינק הבא. 

Coordinates of this location not found