מואל בוהל פיליפינים

מואלבואל (מוהל בוהל או מואל בוהל או מואול בוהול או איך שתרצו) היא עיירת דייגים קטנה וקסומה הממוקמת בדרום האי סבו לאורך חופים בתוליים מדהימים ומציעה לנו את 2 האטרקציות הקסומות ביותר שניתן למצוא בפיליפינים – טיול קניונינג מפלי "הקוואסן" וצלילה עם כרישי לוויתן "באוסלוב". העיירה מואלבואל היא גן עדן ציורי שתחזיר אתכם בחזרה אל הטבע.

מואלבואל פיליפינים - איך להגיע

העיירה הקטנה מואלבואל (Moalboal) ממוקמת בדרום האי הגדול סבו, כשלוש שעות נסיעה מסבו סיטי לייתר דיוק. הדרך הנוחה ביותר היא לטוס לשדה התעופה "מקטאן" (Mactan) בעיר סבו סיטי ומשם להמשיך בנסיעה עד העיירה מואלבואל. מומלץ להזמין איסוף מהשדה תעופה של סבו מראש.

היעדים הקרובים למואלבואל הם האי בוהול, האי הקסום סקיור וכמובן העיר המרכזית של האי סבו – סבו סיטי.

מואלבואל למטייל

העיירה מואלבואל קטנה ובסיסית מאוד, לא תמצאו כאן ריזורטים, מרכזי קניות או שווקים גדולים. מה שתמצאו כאן הוא בעיקר יופי בתולי קסום של עצי דקל לצד חופים לבנים ומים שקופים, מקומיים חביבים והרבה אותנטיות ופשטות. בעיירה יש מספר בתי אירוח, כמובן מסעדות וברים שונים כמו "הצ'ילי בר", שכל ערב הופך למרכז העניינים של העיירה. רוב המבקרים במואלבואל הם תרמילאים וצוללנים.

התנועה במואלבואל היא באמצעות טרייסיקל או באמצעות אופנועים מושכרים. בעיירה עצמה יש 2 כספומטים, אך הם לא תמיד עובדים, לכן מומלץ להביא איתכם מזומן מראש בנחיתה מסבו. מזומן הוא לרוב שם המשחק במקומות פשוטים כאלו בפיליפינים. רוב בתי העסק לא יכבדו כרטיסי אשראי למיניהם.

במואלבול פיליפינים מומלץ לשהות כ 2-3 לילות וכמובן לא לפספס את 2 האטרקציות הקסומות עליהם נרחיב בהמשך. 

אטרקציות במואל בוהל

קניונינג במפלי הקוואסן

טיול קניונינג מפלי "הקוואסן"

אטרקציה שהיא גן עדן אחד גדול, קשה מאוד לתאר במילים בהחלט מומלץ לקחת חלק אטרקציה שהמלכה מגיעים לתהום בין שני הרים ובאמצע נהר זורם, את הנהר עוברים על ידי קפיצות מצוקים (לא חייב) כאשר בסופו מגיעים אל מפלי הקוואסן המרשימים. 

שחייה עם כרישי לוויתן באוסלוב פיליפינים - סבו (מואלבואל)6

צלילה עם כרישי לוויתן "באוסלוב"

בואו להנות באחת האטרקציות היותר מוכרות בפיליפינים לצלול עם כרישי לוויתן, ממש מטרים ספורים מהם.

מואל בואל פיליפינים

שנירקול "במרוץ הסרדינים"

ממש במרחק קצר מחופי מואלבואל תוכלו לצלול במקום ייחודי עם להקות גדולות של דגי סרדינים.

מפלי הקוואסן סבו

ביקור במפלי הקוואסן

מפלים גבוהים ומרהיבים, אטרקציה מעולה ומומלצת לכל המשפחה. ניתן לבקר ללא פעילות הקניונינג.

Coordinates of this location not found