פוארטו פרינססה פיליפינים

"הנסיכה פוארטו", פוארטו פרינססה שבאי פלאוון היא העיר הגדולה והמרכזית של האי הענק פלאוון. פוארטו פרינססה היא עיר אורבנית לכל דבר עם שדה תעופה בינלאומי, מרכזי קניות, מרכזים ממשלתיים, שכונות, בניינים וכו. ברגע שמביטים מסביב רואים את כל הנופים הירוקים הטרופיים של הפיליפינים ונזכרים שאנחנו עדיין נמצאים על אי. העיר בעיקר משמשת כאזור עסקי וגם נקודת מעבר למטיילים הממשיכים צפונה לכיוון אל נידו וקורון, לא לפני שהם עוצרים באחת מהאטרקציות היותר יפות של הפיליפינים – הנהר התת קרקעי של פוארטו פרינססה עליו נרחיב בהמשך. 

פוארטו פרינססה שדה תעופה

לפני הכל קצת סדר, העיר פוארטו פרינססה היא העיר הגדולה של האי פלאוון, היא לא עיר תיירותית ואין סיבה שתעצרו בה ליותר מלילה אחד. היא משמשת בעיקר נקודת מעבר לאל נידו וקורון וגם נקודת יציאה לנהר התת קרקעי.

שדה התעופה הבינלאומי של פוארטו פרינססה (Puerto Princesa International Airport) ממוקם במרכז העיר ומקבל טיסות כמעט מכל רחבי הפיליפינים. אם תרצו להמשיך צפונה לכיוון אל נידו, תצטרכו לנסוע במשך כ 5 שעות עד שתגיעו ליעד. וואנים ומוניות ניתן לקחת בשדה התעופה או להזמין מראש. 

אטרקציות בפוארטו פרינססה

הנהר התת קרקעי פוארטו פרינססה בפיליפינים (1)

הנהר התת קרקעי של פוארטו פרינססה

זהו פארק לאומי מרהיב הממוקם כשעה נסיעה מהעיר, נהר תת קרקעי באורך של כ 8 קילומטרים. בזכות יופאו נחשב לפלא עולמי. טיול לנהר מומלץ במהלכו תשוטו על סירה קטנה עם קסדה ופנס ותהנו מנופים והרגשה מרהיבה.

Coordinates of this location not found