טיולים בפיליפינים

טיולים בפיליפינים הם חלק בלתי נפרד מחופשה בפיליפינים. הרי שמלבד המלונות והחופים המרהיבים, איי הפיליפינים בורכו בטבע עוצר נשימה ויחיד מסוגו בעולם הכולל: ג'ונגלים טרופיים, גבעות מרהיבות, מפלים זורמים, נהרות תת קרקעיים, עולם תת ימי קסום, טרסות אורז ונופים בלתי נשכחים. כל הטבע הזה מונגש לכם במהלך החופשה בפיליפינים ולכם נשאר רק להנות ממנו. 

אטרקציות בפיליפינים

הפיליפינים מנגישים לכם אטרקציות ואפשרויות בילוי לכל סוגי המטיילים, לזוגות בירח דבש, משפחות עם ילדים וחברה צעירים שמטיילים בפיליפינים. כל אחד ימצא כאן את מה שהוא מתחבר אליו.

טיול מפלי פגסנחאן
שחייה עם כרישי לוויתן באוסלוב
קניונינג מפלי הקוואסן
טרק טרסות האורז של בנאווי
טיול יום להר הגעש טאאל
הנהר התת קרקעי בפוארטו פרינססה
גבעות השוקולד בוהול
סוג הטיול
סוג הטיול

פיליפינים אטרקציות למטייל

בכל יעד שתגיעו אליו יפרסו בפניכם את שלל אפשרויות הטיולים בפיליפינים. באזור סבו והסביבה תהנו מכמה מהטיולים המומלצים בפיליפינים, צלילה עם כרישי לוויתן בעומק האוקיינוס, קניונינג מפלי הקוואסן, חוויה חד פעמית שלא ניתן לתאר במילים.

באי בוהול השכן תגיעו לגבעות השוקולד המפורסמות ותראו את הקופיף הפיליפיני המפורסם בעל העיניים הגדולות.

אי האטרקציות בורקאי יגרום לכם "לעבוד שעות נוספות" עם מבחר רב של האטרקציות אותו האי מציע, צלילות מרהיבות באלמוגים, טיולי מפלים באיים השכנים, טיולי שייט אל השקיעה, אומגות ואפילו טיסה מסוק מעל האי בורקאי הם רק חלק קטן ממה שיש לאי להציע.

עוד לא דיברנו על טרסות האורז של בנאווי שהם פלא עולמי בפני עצמם והרי הגעש באזור מנילה הבירה, ואת האטרקציות הקסומות של איי פלאוון – אל נידו וקורון להם נגדיש פרק נפרד.

בקיצור כמו שכבר הבנתם הנופים והטיולים בפיליפינים הם הכי יפים בעולם, הטבע המרהיב של מדינת האיים יחבר אתכם בחזרה אל הטבע ויגרום לכם לאהוב אותו עוד יותר.

צרו איתנו קשר ואנו בפיליפינוס 

נדאג לספק לכם את האטרקציות המובילות והבטיחותיות

ונתאים לכם אותם למסלול שלכם בפיליפינים.